Популярний в Росії співак Влад Топалов заручився зі своєю коханою дівчиною, знаменитою ТВ-ведучою Регіною Тодоренко, під час круїзу на яхті у французьких берегів.

Ведучому зараз 32 роки, його обраниці, зірці передачі «Орел і решка» – 28 років. Дівчина вже чекає від улюбленого дитину, хоча пара вважає за краще не зачіпати цю тему в інтерв’ю і не афішувати положення майбутньої мами.

Про те, що в шоу-бізнесі скоро стане на одну одружену пару більше, стало відомо з блогу Топалова, який розмістив на своїй сторінці фотографію з майбутньою дружиною і супроводив її питанням: «Чи згодна?» Щаслива дівчина відповіла йому схожою фотографією з кільцем.

Пара зустрічається приблизно рік. Довгий час знаменитості запевняли, що вони просто друзі, проте приховати відносини все-таки не вдалося. Регіна вийде заміж вперше, а для Влада це буде друга за рахунком сім’я (нагадаємо: співак був одружений на підприємниці Ксенії Даніліной).

У Мережі з’являється все більше фотографій закоханих, відпочиваючих в Сен-Тропе і займаються дайвінгом. Видно, що молоді люди дуже щасливі.