Мрієте про чудо-яхту і не знаєте до кого звернутися? Ми знаємо, як допомогти Вам у здійсненні цієї геніальної ідеї. Будівництво мегаяхт – це наш коник!

Достатньо лише звернутися в компанію ScanMarine TM (Cofrance SARL). І ми зараз розповімо чому. По-перше, у нас налагоджено вигідне співробітництво з найвідомішими судноверфями, морськими архітекторами і супердізайнерами. У нас налагоджений діалог з найвідомішими постачальниками і досвідченими капітанами, які пройшли не одну тисячу морських миль в самих несприятливих погодних умовах. Навіть самий вибагливий клієнт скаже, що працювати з нами – одне задоволення!

По-друге, у нас за плечима величезний досвід в сфері будівництва мегаяхт на замовлення. Ми можемо похвалитися величезним багажем знань і умінь в області морського суднобудування, управління плавальними засобами будь-яких габаритів. Довіртеся нам, і ми створимо незабутній мега-човен Вашої мрії, що володіє чудовими палубами і гостьовими каютами, підсобними приміщеннями та кімнатами для екіпажу, ідеально обробленими за останнім писком моди і технічно досконалими.

Ми готові надати нашому клієнтові професіонала в будь-якій сфері, – будь то морський архітектор чи електрик, дизайнер інтер’єру або інженер в сфері охолодження і кондиціонування повітря. Наша компанія підкаже клієнту відмінного фахівця, який вміє чути замовника і швидко виконує всі його побажання. Тому і проекти, за які ми беремося, завжди унікальні, надійні і позитивно зустрінуті клієнтами.

Також ми надаємо брокерські послуги, допомагаємо в питаннях купівлі, продажу та оренди яхт великих габаритів. Адже нам відомі всі плюси і мінуси кожної верфі. Тому ми точно зможемо рекомендувати Вам найкращих і компетентних фахівців. А як важливі наші знання про вдалі і не дуже проекти! Ми відразу визначимо, яка яхта швидко продасться, а яка ні, де можна виторгувати знижку і як збільшити вартість судна. Звертайтеся до нашої компанії, і Ви не пошкодуєте.