Ви говорите по-російськи, проживаєте в Європі і мрієте придбати супер’яхту своєї мрії, але не знаєте до кого звернутися? Довіртеся справжнім профі з Cofrance SARL (ScanMarine TM), і Ви не помилитеся.

Лазурний берег, південь Франції, історичний центр Ніцци, округу готелю Negresco. Так-так, саме тут варто шукати наш головний офіс. Якщо Ви проживаєте у Франції, Монако або у будь-якій іншій країні, що омивається водами Середземного моря, говорите і думаєте по-російськи, тоді Вам просто судилося стати клієнтом Cofrance SARL (ScanMarine TM). Кращого брокера в сфері яхтингу в Західній Європі не знайти. Наше кредо – максимально професійно і оперативно забезпечити процес покупки або чартеру яхт будь-якого типу (від міні-до мега) або приватних катерів. При цьому ми практикуємо індивідуальний підхід і уважно вивчаємо потреби будь-якого нашого клієнта.

Творцем і багаторічним директором Cofrance SARL (ScanMarine TM) є Віталій Архангельський, який має величезний досвід роботи не тільки в Росії, але і в Європі в сфері судноплавства, страхування і управління морськими портами.

Серед співробітників нашої компанії – визнані в Європі фахівці в галузі морського (яхтового) страхування. Діяльність Cofrance SARL (ScanMarine TM) високо оцінена фахівцями у Франції, доказом чого є наявність ліцензії та відповідність Organisme pour le Registre des Intermédiaires en Assurance (ORIAS). Реєстраційний номер 14005763.

Крім того, наша документація пройшла сертифікацію, що підтверджує відповідність чинним вимогам ISO 9000. Операції купівлі-продажу яхт виробляють за допомогою провідних юридичних компаній, які перебувають в британській і французькій столицях.

Ми справді пишаємося тим, що є членами відомих у всьому світі найбільших професійних і яхтових об’єднань: Асоціації професійного яхтингу (Professional Yachting Association, PYA), Асоціації яхтових брокерів Америки (The Yacht Brokers Association of America, Inc., YBAA), а також Європейського комітету професійного яхтингу (The Europeen committee for professional yachting, ECPY). Дане членство вивело Cofrance SARL (ScanMarine TM) на лідируючі позиції в російськомовному сегменті на міжнародних боут-шоу, що проводяться в Каннах, Монако, Парижі та Генуї.

Свідченням нашого професіоналізму є страхування нашої професійної відповідальності у визнаних у всьому світі компаніях і чітка відповідність усім критеріям галузі. Кожна угода, що здійснюються нами, здійснюється відповідно до стандартного галузевого контракта. Грошові кошти наших клієнтів знаходяться на спеціальних рахунках банку CIC (Франція). Здійснення контролю за фінансовими потоками клієнтів покладено на дипломовану і сертифіковану французьку бухгалтерську фірму CERES.

До послуг наших клієнтів-власників яхт – брокер в галузі авіаційного чартеру – компанія Aviav ТМ, яка також входить до складу Cofrance SARL. Наші фахівці готові допомогти вам легко дістатися до яхти повітряним шляхом (на орендованому літаку або вертольоті). Також готові запропонувати досить цікаві авіамоделі для продажу.

Серед постійних партнерів Cofrance SARL (ScanMarine TM) вже довгі роки – десятки яхтових компаній країн СНД. Серед наших клієнтів також чимало громадян пострадянського простору з України, Росії, Білорусі, Азербайджану та Казахстану. Секрет успіху компанії простий: європейські цінності + чіткий контроль за попередженням відмивання грошей + сучасні процедури ЗСК (KYC), в які входить перелік санкційних обмежень.

Шановні клієнти! Завжди довіряйте тільки професіоналам. Cofrance SARL (ScanMarine TM) є одним з них. Наша компанія – найнадійніший російсько- та англомовний партнер в Середземномор’ї.