Багато хто впевнений, що габаритне судно підходить виключно для VIP-відпочинку. Однак це не так: сучасна мегаяхта – це ідеальний мобільний офіс, комфортабельне житло і прибутковий чартер.

Однак зробити таку дорогу покупку вельми непросто. Та й в експлуатації яхта вибаглива. Проте, купити моторну мегаяхту з довжиною корпусу більше 50-60 метрів – вельми вдалий маркетинговий хід. На такій яхті Ваша кругосвітня подорож вже точно стане незабутньою.

 

Унікальність мегаяхт

Кажемо: «мегаяхту», і уявляємо собі комфорт класу «люкс», чудові ходові характеристики, шик і елітарність. У порівнянні з яхтою середніх розмірів мега-шедевр відрізняють більш складні системи керування й устаткування. А як зручно перебувати на борту такого гігантського човна звичайного гостю! Чудовий камбуз, кілька палуб, кают і гальюнів, а також максимальний простір в приміщеннях для розміщення техніки. Однак слід зазначити і про особливості експлуатації таких суден:

– мегаяхту вимагає великих щомісячних витрат на своє утримання, зберігання в зимову пору року, суттєво зростуть податки і витрати на реєстрацію.

– Чим більше довжина корпусу яхти, тим більшим має бути і екіпаж. Для судна 20+ метрів одну людину явно буде недостатньо.

– Мегаяхти зобов’язані відповідати нормам великих морських суден, тому без урахування вимог регулюючих органів ніяк.

Практика показує, що більшість мегаяхт створюється за проектами клієнтів. Природно, що габаритні судна будуть істотно відрізнятися один від одного, їх корпус і дизайн унікальні і неповторні. А справжнім шедевром кораблебудування варто вважати гігантські човни, розмір яких перевалив за сотню метрів.

Як купити моторну мегаяхту

Ясна річ, що побудувати мега-судно швидко – нереально. Це процес виснажливий і трудомісткий. Тому фанатам далеких плавань, яким човен потрібний вже в цьому сезоні, слід прямо відправлятися на вторинний ринок. Для проведення операції купівлі-продажу судна необхідно звертатися тільки до перевірених фахівців. І ScanMarine TM (Cofrance SARL) якраз володіє такими. У повноваження наших працівників входять сюрвеєрська перевірка, ретельне вивчення документації та історії судна, а також здійснення юридичної, митної та податкової реєстрації. До речі, про останню – ідеальними умовами для реєстрації мега-човнів відрізняються острів Мен і ряд островів, наприклад, Британські Віргінські, Кайманові та Маршаллові.

Парадоксально, але факт: чим більшими є габарити судна, тим менше його експлуатують. Напевно тому, що вийти в море на такому човні вельми непросто, потрібна капітальна підготовка. Так що Вам варто сім разів подумати, чи дійсно Ви відчуваєте потребу в настільки дорогої покупці. Якщо так, то телефонуйте до нас – ми готові вам допомогти в будь-який час доби в будь-який день тижня.