Слово «мегаяхта» на слуху у багатьох. Постараємося пояснити нашому читачеві, що це за звір.

Отже, традиційно мегаяхтою називають судно, довжина корпусу якого перевищує 50-60 метрів. Серед інших опцій це здійснення круїзного плавання і можливість розміщення на борту, включаючи ночівлю, не більше дванадцяти запрошених. Для плавальних засобів, готових розмістити більше дюжини гостей, є інший термін – пасажирське судно.

Однак об’єднує всі човни в категорію мегаяхт не тільки це. Їх головними характеристиками все ж є розмір і ексклюзивність. Адже одного гігантського простору без комфортабельних умов перебування на борту недостатньо для гордого носіння звання «мегаяхта». Судно подібного класу повинно мати на борту салони і басейни, тенісні корти і тренажерні зали, нарешті, вертолітні майданчики. А якщо їх два, то це ще краще!

Так, ми віддаємо собі звіт, що купити мегаяхту – недешеве задоволення. Саме тому ми надаємо нашим клієнтам право вибрати найкраще з кращого. Вашій увазі тільки ті зразки, які набрали максимальну кількість балів серед наших експертів, тобто відповідають найвищим міжнародним стандартам яхтової індустрії. Співробітники нашої фірми підберуть Вам ексклюзивну яхту люкс-класу за найвигіднішою для Вас ціною.

Ми врахуємо всі Ваші побажання щодо таких характеристик судна, як розмір, швидкохідність, інтер’єр і екстер’єр, оснащення та інше.

Вам буде надано широкий вибір з десятків варіантів, але головне – це те, що довжина корпусу всіх зразків перевищить 51 метр. Унікальний проект – ще одна особливість мегаяхт. Бажаєте отримати максимальне задоволення? Тоді зверніть увагу на стометрову красуню, оснащену басейном, десятком кают і власним вертолітним майданчиком.

Усі судна – елітні, створені визнаними в усьому світі дизайнерами. Для обробки яхт використані якісні матеріали – це натуральна шкіра, дорогі породи дерева, високотехнологічні покриття. З такими матеріалами відчуття розкоші витає в повітрі і присутнє у кожному дотику. Тому вирішивши купити мегаяхту, ціни на яку досить високі, ви по суті отримуєте розкішний особняк на воді, здатний переміщатися практично по всій планеті (водній її частини).

Побудувати мега-яхту також вельми непросто. Без інноваційних технологій і наукових досягнень ніяк не обійтися. Кожне судно повинно мати чудовісудноплавні якості, тому без урахування інженерних розробок теж нікуди. За якість і надійність кожної деталі несе відповідальність фахівець, так що контроль і облік – це найважливіше.