Концепт супер-яхти Crossbow від студії дизайну Hydro Tec (Італія) на слуху у багатьох, присвячених суднобудівній індустрії друкованих/електронних ЗМІ. Йдеться про 100-метрове судно, розробкою морської архітектури якого займалися кращі фахівці Hydro Tec.

Розробник представив рендери, уточнив деякі технічні деталі. Відомо, що корпус яхти, її надбудовна частина виконані з високоякісного алюмінію.

У дослівному перекладі Crossbow значить Арбалет. Відмінні риси судна – це високі ходові якості, елегантний зовнішній вигляд, легкість і маневреність. Завдяки невеликій осадці судно можна експлуатувати в умовах мілководдя. Далеко не кожна мега-яхта може похвалитися цим, особливо якщо враховувати габарити Crossbow. Між іншим, купити океанську яхту вищезазначеного класу, не складе проблем, якщо справа доручена яхтовому брокеру з бездоганною репутацією.

Розробник заявив максимальну швидкість у 25 морських вузлів. Мега-яхта Crossbow компонується силовою установкою MTU-16V 4000 M-93L. Прогулянкові палуби спроектовані з урахуванням ходових якостей судна. На човні передбачений майданчик, де можна поніжитися під сонцем, погортати журнал. На судні передбачений простір для організації зберігання водних іграшок, габаритних тендерів, тобто судновласник може цілком обійтися без судна підтримки. На яхті є ангар для зберігання вертольота, в наявності, природно, вертолітний майданчик. Рульова рубка винесена на верхню палубу, в результаті на головному ярусі вдалося звільнити простір під 2-поверховий атріум. Площа пляжного клубу перевищує 130 квадратів, а ще пасажири Crossbow отримають в своє розпорядження переливний басейн, кінотеатр, тренажерний зал.

До планування морські інженери підійшли серйозно, для потреб 16 пасажирів передбачені комфортні просторі каюти. Обслуговувати яхту буде команда з 32 чоловік, для них також передбачені житлові приміщення. В останні роки, якщо проаналізувати підсумки минулих найбільш значущих в яхтовій індустрії бот-шоу, подібні масштабні проекти набирають популярність. Студія Hydro Tec, варто відзначити, що не перший рік на ринку, на її рахунку чимало цікавих, вартих уваги проектів.